MAGMA Kullanıcılarıyla Buluştu

MAGMA, Türkiye’deki kullanıcılarıyla bir araya gelme ve bilgi alışverişinde bulunma amacıyla 18 Ekim 2019 tarihinde İstanbul’da Geleneksel Kullanıcı Toplantısını gerçekleştirdi. Sakıp Sabancı Müzesi, “the Seed” etkinlik merkezinde gerçekleştirilen toplantıda çok sayıda katılımcı yer aldı. MAGMA Türkiye’den Murat Akçin ve MAGMA Almanya’dan Dr. Jörg C. Sturm’un açılış konuşmasıyla başlayan toplantı, MAGMA Approach, Örnekler&Holomovie sunumuyla devam etti. Cevher Jant Sanayi A.Ş.’den Yiğit Çatal’ın ve Döktaş Dökümcülük Manisa’dan Mert Çelikbilek’in sunumları ilgiyle takip edildi. Kullanıcı sunumlarının ardından toplantı, MAGMA Türkiye’den Gamze Kurnaz’ın Tips&Tricks sunumuyla devam etti.

MAGMA Türkiye Kullanıcı Buluşması

Öğle yemeği sonrası, Döktaş Dökümcülük Orhangazi’den Cem Aydın ve Kırpart Otomotiv San. A.Ş.’den Çağatay Zadeoğlu & Berker Işık sunumları ile katkıda bulundular. MAGMA Türkiye, MAGMASOFT 5.4.1, MAGMAinteract ve MAGMA Tips başlıklarıyla sunum yaptı. Akdaş Döküm San. A.Ş.’den Güneş Özuyar&Burak Yalçın&Merve Olsa ve Demisaş Döküm San. A.Ş.’den Gökhan Ece’nin kullanıcı sunumlarından sonra MAGMA Türkiye’den Bayram Tan’ın yaptığı MAGMAacademy, MAGMAsupport ve MAGMA Almanya’dan Dr.Jörg C.Sturm’un yaptığı MAGMASOFT Yazılım Geliştirmeleri ve Gelecek Yenilikler sunumları ile kullanıcı toplantısı son buldu.

Gün boyunca katılımcılar MAGMASOFT® ile deneyimleri hakkında bilgi alışverişinde bulundular

MAGMA Türkiye 10 Yaşında

MAGMA, kullanıcı toplantı sonrası yaptığı organizasyonla 10.yılında davetlileriyle bir araya geldi. Kokteyl ve devamında 10. yıl kutlama yemeğinde paydaşlarını ağırlayan MAGMA, eşsiz Boğaz manzarası ve canlı müzik eşliğinde keyifli bir akşam yaşattı.

10. yıl kutlama yemeği öncesi davetlilere kısa bir konuşma yapan Dr. Jörg C. Sturm, “MAGMA isminin, özellikle metal döküm sektörü ile kurduğu güçlü ilişkiler ve imza attığı birçok başarılı proje ile birlikte günümüzde yenilikçi ve efektif döküm çözümlerinin doğru adresi olarak akla gelmektedir. Köklü bir geçmişe sahip döküm tecrübesini ürettiği simülasyon yazılımları ile birleştirerek; müşterilerine tasarım ve proses optimizasyonları konusunda en iyi hizmeti sunmaktadır. MAGMA müşterileri ile proaktif ilişkiler kurarak, üretim proseslerine simülasyon teknolojilerinin uygun şekilde entegrasyonu için büyük bir efor sarf etmektedir” dedi.

10.yıl kutlaması

Bu web sayfası size daha iyi kullanıcı deneyimi sunabilmek için çerezler kullanmaktadır.

Gizlilik politikası    -    Legal Notice


Deny Onayla