(c) MAGMA

Yeni MAGMASOFT® LEARNING WORLD ile, geçerli bakım statüsüne sahip bir MAGMASOFT® kullanıcısı olarak MAGMAacademy eğitimlerinin içeriğine erişebilirsiniz. Harmanlanmış öğrenme teklifimiz, yeni edinilen bilgileri sürekli olarak uygulamak ve böylece MAGMASOFT® programınızın avantajın sürdürülebilir bir şekilde artırmak için mükemmel şekilde uygundur.

HARMANLANMIŞ ÖĞRENME NEDİR ?

Harmanlanmış öğrenme, "karma öğrenme" anlamına gelir. Bu, sınıf eğitim oturumları ve sanal çevrimiçi öğrenme senaryolarının bir kombinasyonunu sunan çeşitli eğitim programlarımızı kapsar. Burada, MAGMASOFT®'un tüm potansiyelini kullanmanıza olanak tanıyan farklı yöntemler birbirini tamamlar.

NEDEN HARMANLANMIŞ ÖĞRENME?

Harmanlanmış öğrenme, yoğun bir şekilde programlanmış günlük rutinden bağımsız olarak öğrenmek için de mükemmeldir. Bu kendi kendine yönetilen çevrimiçi aşama, sabit bir tarihe sahip sınıf eğitimine pratik bir tamamlayıcıdır.

MAGMAACADEMY'DE HARMANLANMIŞ ÖĞRENME NASIL YAPILANIR?

MAGMAACADEMY adımlarına göre etkinliklerin her birine katılıyorsunuz. Temel ve proses eğitimi I'den sonra, derinlemesine proses eğitimi II'ye ve/veya sanal deney tasarımı ve optimizasyon eğitimine yaklaşık 6 ila 8 hafta sonra katılırsınız.

Sınıf oturumları arasındaki süre boyunca, bilgilerinizi tekrarlamak ve arttırmak için MAGMASOFT® LEARNING WORLD'u kullanacaksınız.

Yazılımı tanıdıktan sonra, atölyelerimizden birinde diğer kullanıcılarla birlikte öğrenmeye devam edebilirsiniz.

KAZANIMLARINIZ

MAGMASOFT® LEARNING WORLD ile MAGMAacademy'deki sınıf eğitiminizi çevrimiçi aşamalarla verimli bir şekilde birleştirirsiniz:

  • Sınıf etkinliklerinde eğitmenler ve diğer katılımcılarla yoğun fikir alışverişinden yararlanırsınız.
  • Ne zaman, nerede ve hangi cihazda öğrenmeye devam etmek istediğinize kendiniz karar verirsiniz
  • Bu şekilde eğitiminize devam eder ve MAGMASOFT®'un tüm potansiyelini geliştirirsiniz
MAGMAacademy Contact

Dipl.-Ing. Tristan Kotthoff
Malaika Heidenreich
Laura Leineweber, M.Sc.

Phone: +49 241 88901-699

Mail: academy@magmasoft.de

Event Calender

In our event calendar you will find all events - online as well as on-site in Aachen. Find the right continuing education course for you and register!