Mühendislik

Döküm bileşenlerin kalitesi, maliyet etkinliği ve rekabetçiliği, dökümün tasarımı, proseste üretkenlik ve tekrarlanabilirlik gibi tüm ilgili imalat adımlarının ardından döküm parçasının özelliklerine bağlıdır.

Bağımsız ortağınız ve mühendislik hizmetleri sunanlar için yıllarca teknoloji sunma tecrübesine sahip olan MAGMA Mühendislik hizmetleri, sizi rekabet edebilirlik - bilgi ve yetkinlik - zaman ve verimlilik - maliyetler ve maliyet etkinliği gibi tüm önemli faktörlerde desteklemektedir.

MAGMA Mühendislik hizmetleri, karmaşık döküm prosesleri ile ilgili sorunları çözmede 25 yılı aşkın tecrübeye sahip, disiplinlerarası ve uluslararası uzman bir ekipten oluşmaktadır.

MAGMA sağladığı mühendislik hizmetleri ile dökümde süreçlerini geliştirme, tasarım ve proses optimizasyonu alanlarında uzman ve yenilikçi ürünler ve prosesler için en son teknoloji döküm proseslerini simüle eder.

MAGMA Mühendislik hizmetleri ile, döküm süreci simülasyonunu kullanarak sizi destekler ve döküm sürecinin tamamı boyunca; prototipleme ve küçük seri üretim veya seri üretim uygulamaları için döküm ile üretilen ürünlerin tüm değer zincirinde ilk ürün fikrinden seri üretimin sürekli optimizasyonuna kadar geniş bir yelpazede sizlere hizmet vermektedir.

MAGMA Mühendislik Hizmetleri ile size nasıl yardımcı olabilir veya destekleyebiliriz?

  • Güvenlik - potansiyel risklerin erken safhalarda teşhisi ve kontrolü sayesinde daha güvenli bir üretim
  • Akıllı Üretim - Dizaynın en erken safhalarında alınacak güvenli kararları ile daha az maliyetli ve daha hızlı üretim imkanı
  • Optimizasyon - Sürekli iyileştirmeler ile daha stabil ürün ve proses
  • Güvenilirlik ve Partnerlik - Müşteri ve Tedarikçi arasındaki ileri düzey iletişimin sağlanması
  • Bilgi Birikimi ve Yenilikçilik - Metadolojik sanal ürün analizleri sayesinde mevcut bilgi birikimlerinin geliştirilmesi ve yenilikçi bakış açısı

Uzmanlarımız, ihtiyaçlarınıza uygun simülasyon çözümleri sunmak, kapasite darboğazlarını aşmak, proses uzmanlığınızı genişletmek veya bağımsız olarak sonuçların güvenliğini sağlamak için MAGMASOFT® ürün portföyünün tamamını kullanmaktadır. Sadece prosesiniz hakkında yeni bir bakış açısı arıyorsanız bile, bunu sizin için sağlamaya hazırız. Uzmanlarımız, basit bir katılaşma simülasyonundan tam faktöryel deney tasarımına (DoE) veya döküm sürecinin otonom optimizasyonuna kadar adım adım geliştirmeleri ve potansiyel çözümleri derlemekte ve belgelemektedir. MAGMA Mühendislik, serbestlik derecesi kapsamında sağlam ürünler ve süreçler tasarlayarak sizlere destek vermektedir.

MAGMA Mühendislik Hizmetleri

MAGMA Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri Ltd. Şti.

Kuzguncuk Mah. Paşalimanı Cad. Boğaziçi apt. No:112 B blok D:1 Üsküdar, İstanbul

Tel : 0 216 5576400

info@magmasoft.com.tr

destek@magmasoft.com.tr