Bu web sayfasında bulunan tüm metinler ve görseller Alman telif hakkı yasası, ulusal ve uluslar arası sözleşmeler, usüller ve kanunlar tarafından korunmaktadır. MAGMA Gießereitechnologie GmbH'nin izni olmadan hiçbir şekilde depolanamaz, kopyalanamaz ve dağıtılamaz. İndirilebilen tüm veriler ve dosyalar da bu koşula tabidir. Belirtilen hususlara uyulmaması ceza gerektiren bir suç teşkil edebilir.

MAGMA web sayfasında yer alan tüm isimler, etiketler, logolar ve ürünler ilgili sahiplerine aittir ve işbu web sayfasında hepsi izin alınarak kullanılmıştır.

Tüm üçüncü parti materyaller konusunda belirtilen usül izlenmiştir. Söz konusu hiçbir materyal sahibinin izni olmadan hiçbir şekilde kullanılamaz, depolanamaz, kopyalanamaz ve dağıtılamaz.

MAGMA, MAGMASOFT® autonomous engineering, MAGMAinteract®, MAGMA C+M, MAGMA CC ürünleri tamamen MAGMA Gießereitechnologie GmbH, Aachen, Almanya'ya aittir.

MAGMA, MAGMASOFT® autonomous engineering ve MAGMAinteract® markaları MAGMA Gießereitechnologie GmbH tarafından tescillenmiş durumdadır.

Autonomous Engineering® markası MAGMA Foundry Technologies Inc.tarafından tescillenmiştir.

© Telif Hakkı 2021, MAGMA Gießereitechnologie GmbH, Aachen, Almanya. Tüm hakları saklıdır.