MAGMA Kullanıcılarıyla Buluştu

MAGMA, Türkiye’deki kullanıcılarıyla bir araya gelme ve bilgi alışverişinde bulunma amacıyla 6 Ekim 2023 tarihinde İstanbul’da 8. Geleneksel Kullanıcı Toplantısını gerçekleştirdi. Sakıp Sabancı Müzesi, “the Seed” etkinlik merkezinde gerçekleştirilen toplantıda 50 firmadan 140 katılımcı yer aldı. MAGMA Türkiye Genel Müdürü Murat Akçin ve MAGMA Almanya’nın CEO’su Dr. Marc Schneider’ın açılış konuşmasıyla başlayan toplantı, Döktaş Dökümcülük Orhangazi’den  Cem Aydın ve  Kırpart A.Ş.’den Çağatay Zadeoğlu’nun sunumlarının ardından, MAGMA’nın Tips&Tricks sunumuyla devam etti. Döktaş Dökümcülük Manisa’dan Barış Çavunt & Deniz Güler ve  Asil Çelik’ten Emre Barutçu’nun sunumları ilgiyle takip edildi.

Gün boyunca katılımcılar MAGMASOFT® ile deneyimleri hakkında bilgi alışverişinde bulundular

Öğle yemeği sonrası, Döktaş Dökümcülük Manisa’dan Yiğit Çatal ve Torun Metal’den Serap Piroğlu sunumları ile katkıda bulundular. Devamında, MAGMA’dan Dr. Marc Schneider MAGMASOFT  Yazılım Geliştirmeleri hakkında katılımcıları bilgilendirdi.

MAGMA ekibi

As Çelik’den Okan Balcı ve CMS Jant’tan Ali Uzunca’nın sunumlarından sonra, katılımcılar ile döküm ve MAGMA hakkında sorulardan oluşan, oldukça eğlenceli, interaktif online bilgi yarışması yapıldı. 

Gün boyunca katılımcılar MAGMASOFT® ile deneyimleri hakkında bilgi alışverişinde bulundular

Interaktif online bilgi yarışması

Toplantı sonrası kokteylde, eşsiz Boğaz manzarası ve müzik eşliğinde keyifli bir akşam yaşandı.

Tüm sunum yapanlara ve katılımcılara teşekkür ederiz. Sizleri 2024'deki bir sonraki kullanıcı toplantısında görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz!

MAGMA Türkiye Kullanıcı Buluşması