Dünyada neler oluyor!

5 günde birçok yeni izlenim : Sebastian Koldorf, MAGMA satış sorumlusu Tayland'ın başkenti Bangkok'a gitti. Gezip görmek için mi? Tabii ki hayır. Bölgedeki partner “M5 Engineering” ile birlikte, Metal ve Metalurji Fuarına katıldı.

MAGMASOFT®'un potansiyel kullanıcıları için sürekli bir döküm semineri düzenlendi. Yerli çelik üreten şirketlerden ve uluslararası çelik şirketlerinden karar vericilerin katıldığı bir seminer oldu. Çeşitli başlıklar arasında, MAGMA CC'nin yardımıyla verimliliğin nasıl artırılacağı ve sürekli döküm işleminin kalitesinin artırılması konularına odaklanıldı. Etkinlik, King Mongkut’un Teknoloji Üniversitesi’nde Prof. Dr. Pruet’le yakın işbirliği içinde M5 Engineering tarafından düzenlendi. Sebastian Koldorf'un bildiridiğine göre; "Maliyet verimliliğini artırmak ve ürün kalitesini optimize etmek devam eden konulardı" ve 40'tan fazla seminer katılımcısından gelen geribildirim olumluydu. MAGMA GmbH'den konuşmacıların yanı sıra, MAGMA Singapur, M5 Engineering ve Teknoloji Üniversitesi’nden konuşmacılar davet edildi. Seminerden sonra, katılımcıların soru sorma fırsatı bulduğu bir tartışma seansı düzenlendi. Üniversitenin laboratuvarlarında yapılan rehberli tur ile etkinlik başarıyla tamamlandı. Koldorf “Bir sonraki adım çelik imalatçı firmalarla olan projelerde MAGMA CC ile kaliteyi ve maliyetleri optimize etmek” dedi.

M5 Engineering

M5 Engineering, 2013 yılında Tayland'da MAGMA'yı temsil etmek üzere kuruldu. MAGMA döküm proses simülasyonu MAGMASOFT® kullanılarak döküm kalitesini iyileştirmek ve tüm proses zincirini optimize etmek için dökümhaneler ve çelik fabrikaları için çözümler sunar.

Bu web sayfası size daha iyi kullanıcı deneyimi sunabilmek için çerezler kullanmaktadır.

Gizlilik politikası    -    Legal Notice


Deny Onayla