Uluslararası MAGMA Kullanıcı Buluşması 2020

06.10.2020 - 08.10.2020

MAGMASOFT®, kullanıcılarına bilgi ve tecrübe paylaşımı için eşsiz bir fırsat sunuyor. MAGMASOFT® 5.4 ile OTONOM MÜHENDİSLİĞİN yeni özellikleri hakkındaki en son paylaşımlar bu etkinlikte gerçekleştirilecek. Verimli döküm süreçleri ve optimize edilmiş çözümler oluşturmak için sektör paydaşları ile birlikte sanal analiz ve optimizasyon uygulamalarının masaya yatırılacağı organizasyonda ayrıca yeni projelerde MAGMA yaklaşımından daha etkili faydalanmak için önemli ipuçları da sunulacak.

Kullanıcı Toplantılarımızın en önemli unsurları olan Kullanıcı Sunumlarımız; katılımcılar için tekrarı olmayan bir paylaşım fırsatı sağladığından tüm kullanıcılarımızı sunum yaparak projelerini paylaşmaya ve dünya genelindeki MAGMASOFT® kullanıcılarının geri bildirimlerine açmaya davet ediyoruz.

Etkinliğimiz; göz alıcı mimarisi ile Frankfurt A.M. Hotel RADISSON BLU'da gerçekleşecek. Çeşitli ülkelerden katılacak olan döküm ve simülasyon uzmanlarıyla bir araya gelmek için eşsiz bir platform sağlanacak!

Main Nehri kenarındaki Frankfurt şehri, kıta Avrupası'nın finans başkenti olmakla beraber hem fütüristik yapıları hem de tarihi şehir merkezi ile Almanya'nın en önemli şehirlerinden biridir. Ülkenin en yoğun havaalanı ve mükemmel tren bağlantıları ile Frankfurt'a kolayca ulaşılabilmektedir. Tüm kullanıcılarımızla Frankfurt'ta bir araya gelmek için heyecanla hazırlıklara devam edilmekte olup; yakında size özel davetiyelerimiz tarafınıza gönderilmiş olacaktır.

Bu web sayfası size daha iyi kullanıcı deneyimi sunabilmek için çerezler kullanmaktadır. Gizlilik politikası